Pięciu piłkarzy Sampdorii zakażonych koronawirusem

Sampdoria poinformowała, że nie tylko Manolo Gabbiadini jest zakażony koronawirusem. COVID-19 wykryto również u czterech innych piłkarzy – Omara Colleya, Albina Ekdala, Mortena Thorsby oraz Antonino La Guminy.

Coraz więcej przypadków zakażenia koronawirusem w Serie A. Najpierw ogłoszono, że zmaga się z nim Daniele Rugani z Juventusu oraz Manolo Gabbiadini z Sampdorii. Jak się jednak okazało, przypadków zakażenia w zespole z Genui jest więcej.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W oficjalnym komunikacie klub poinformował, że zakażeni koronawirusem zostali również czterej inni piłkarze – Omar Colley, Albin Ekdal, Morten Thorsby oraz Antonino La Gumina. Stan całej czwórki oraz wspomnianego wyżej Gabbiadiniego jest dobry. W tej chwili cały zespół Sampdorii (w tym Karol Linetty i Bartosz Bereszyński) oraz sztab szkoleniowy przebywa w kwarantannie. Wszystkie treningi zespołu zostały w związku z tym zawieszone.

Klub zaapelował do kibiców, żeby pozostali w domach. Pełna treść komunikatu na oficjalnej stronie klubu.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO