Koronawirus we Fiorentinie. 20-letni piłkarz zakażony

To już siódmy przypadek zakażenia koronawirusem w Serie A. COVID-19 wykryto u serbskiego piłkarza “Violi”. Dusana Vlahovicia.

20-letni Serb w obecnym sezonie jest jednym z najważniejszych piłkarzy Fiorentiny. We wszystkich rozgrywkach wystąpił w 27 meczach i zdobył dziewięć goli. Jakiś czas temu mówiło się o tym, że piłkarzem interesują się Arsenal oraz Juventus.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W piątek klub oficjalnie poinformował, że u Dusana Vlahovicia wykryto obecność koronawirusa COVID-19. Fiorentina podjęła środki mające na celu izolację piłkarzy oraz wszystkich osób, które miały kontakt z Serbem.

Młody gwiazdor “Violi” jest siódmym zawodnikiem Serie A, u którego wykryto COVID-19. Wcześniej potwierdzono koronawirusa u piłkarza Juventusu, Daniele Ruganiego oraz pięciu graczy Sampdorii – Manolo Gabbiadiniego, Omara Colleya, Albina Ekdala, Mortena Thorsby oraz Antonino La Guminy

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO