Arsenal sięgnie po zawodnika Wolverhampton?
14.03.2020

Ekipa Wolverhampton drugi sezon z rzędu bardzo dobrze spisuje się w Premier League. Na ten moment, “Wilki” plasują się na szóstym miejscu w lidze ze stratą dwóch punktów do Manchesteru United. Nic dziwnego, że zawodnicy tej drużyny budzą zainteresowanie klubów o nieco większej renomie. Według doniesień angielskich mediów, Arsenal rozważa wystosowanie oferty za Diogo Jotę. 

Portugalczyk do Wolves trafił na wypożyczenie w 2017 roku. 23-latek rozegrał bardzo dobry sezon w Championship, zdobywając 17 goli oraz 6 asyst w 44 spotkaniach. Tuż po rozgrywkach spędzonych w Anglii, przedstawiciele “Wilków” uzgodnili transfer definitywny Joty. Ofensywny gracz kosztował Wolverhampton 14 milionów euro.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Diogo Jota nie zawodzi Nuno Espirito Santo. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki z tego sezonu, Portugalczyk strzelił 15 bramek oraz zanotował 6 ostatnich podań do partnerów z drużyny w 37 występach. Na szczególną uwagę zasługuje gra 23-latka w Lidze Europy. Razem ze spotkaniami w eliminacjach, Jota zgromadził 9 trafień i 5 asyst.

Postawie Portugalczyka z pewnością przyglądają się rywale z Premier League. Według informacji “Daily Mail”, Arsenal zaczyna rozważać wystosowanie oferty za zawodnika. Niewątpliwym atutem Joty jest wszechstronność. 23-latek bez problemu może grać zarówno na lewej stronie napadu, jak i na środku.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO