Bartosz Bereszyński zakażony koronawirusem
14.03.2020

Koronawirus do tej pory unikał polskich piłkarzy. Niestety, dziś otrzymaliśmy informację, że Bartosz Bereszyński uzyskał pozytywny wynik testu.

Kilkanaście minut temu gracz Sampdorii Fabio Depaoli zarażony koronawirusem. Piłkarz powiadomił o tym za pomocą Instagrama, dodając  jednocześnie że jednak czuję się już dobrze. Mimo to obawialiśmy się przede wszystkim o polskich zawodnikach – Bartosza Bereszyńskiego oraz Karola Linetty’ego.

– Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – stwierdził piłkarz za pomocą Instagrama.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Reprezentant Polski jest łącznie siódmym zawodnikiem Sampdorii z koronawirusem. Jednym z zakażonych jest też klubowy lekarz. Biorąc pod uwagę wszystkie kluby z Serie A, liczba rośnie w zawrotnym tempie. Mamy nadzieję, że Bartosz szybko wróci do zdrowia.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO