[RELACJA LIVE] Koronawirus: Trzech zawodników Valencii zakażonych – 15.03.2020
15.03.2020

Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie coraz bardziej, nie inaczej jest także w świecie piłki nożnej. Na dobrą sprawę czasami pojawia się kilka istotnych informacji w kwadrans, dlatego postanowiliśmy zrobić relację live, by zebrać wszystko w jednym miejscu. Zapis prowadzimy od kilku dni, więc można przejrzeć, jak pandemia wpływała na futbol już od 7 marca. Zapraszamy na relację z 15 marca. 


Niedziela, 15 marca

17:52 – UEFA zastanawia się nad zmianą formatu LM i LE. Organizacja może wprowadzić turniej Final Four. Więcej tutaj [KLIK]

16:40 – Specjalną zbiórkę na walkę z koronawirusem organizuje Paul Pogba, który obchodzi dziś swoje 27.urodziny.

16:12 – Według transfermarkt China, dwóch chińskich piłkarzy z zespołu Neurofutbol CF jest zakażonych koronawirusem.

15:07 – Według jednego z hiszpańskich dziennikarzy, trzech graczy Valencii jest zakażonych. Prócz Ezequiela Garaya są to Eliaquim Mangala oraz Jose Gaya.

13:51 – O kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowała Valencia. Łącznie u pięciu osób związanych z klubem test okazał się pozytywny.

12:25 – Prezes szwajcarskiego związku piłki nożnej jest zakażony koronawirusem.

11:56 – Ezequiel Garay z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Argentyńczyk jest pierwszym zakażonym piłkarzem z LaLiga.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

10:30 – Informacje na temat przekształcenia hoteli Cristiano Ronaldo w szpitale jak na razie nie zostały potwierdzone. Niewykluczone, że jesteśmy świadkami kolejnego fake newsa w kontekście koronawirusa.

9:00 – Kolejny gracz NBA jest zakażony koronawirusem. To Christian Wood, koszykarz Detroit Pistons

Zobaczcie, co działo się wcześniej:
Sobota, 14 marzec
Piątek, 13 marzec
Czwartek, 12 marzec
Środa, 11 marzec
Wtorek, 10 marzec
Poniedziałek, 9 marzec
Niedziela, 8 marzec
Sobota, 7 marzec

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO