Świetny występ Grzegorza Krychowiaka. Gol, asysta i niesamowite uderzenie!

15.03.2020

Większość lig zawiesiła rozgrywki. Nadal rywalizują w Rosji, gdzie gra m.in. Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski zanotował w niedziele świetny mecz przeciwko FK Rostów. 30-latek zdobył gola, zaliczył asystę oraz popisał się pięknym uderzeniem, które ostatecznie zamieniło się w bramkę.

Postawa federacji rosyjskiej ligi może zaskakiwać. Większość krajów zawiesiła zmagania. Jak na razie, Premier Liga rywalizuje. Na pewno zyskują na tym rozgrywki, gdyż brak spotkań w Europie powoduje, że część kibiców ogląda jakiekolwiek spotkania, które aktualnie są rozgrywane. W niedzielę byliśmy świadkami trzech meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej w Rosji. Na szczególną uwagę zasługiwała potyczka FK Rostów z Lokomotiwem Moskwa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Obie drużyny walczą bowiem o udział w Lidze Mistrzów podczas kolejnego sezonu. Przed potyczką zespoły miały na swoich kontach taką samą liczbę punktów. Sytuacja uległa jednak zmianie. Dzięki zwycięstwu 3-1, Lokomotiw Moskwa wskoczył na drugie miejsce w tabeli.

Ogromna w tym zasługa Grzegorza Krychowiaka, który miał udział we wszystkich bramkach swojego klubu. Przy pierwszym golu, Polak popisał się genialnym uderzenie, jednakże trafienie Krychowiaka uznano ostatecznie jako bramkę samobójczą.

Pozostałe dwa gole padły dla Lokomotiwa jeszcze w pierwszej połowie. Przy bramce Zhemaletdinova Grzegorz zaliczył asystę. W 42. minucie potyczki Polak sam trafił do siatki, a asystował przy jego trafieniu Maciej Rybus.

Krychowiak ma już na swoim koncie 9 goli oraz 3 asysty w lidze. Żaden inny zawodnik Lokomotiwu nie może pochwalić się lepszym wynikiem.