Juventus rezygnuje z Pogby. Mistrz Włoch ma na oku inny cel
16.03.2020

Paul Pogba w tym sezonie nie rozegrał zawrotnej liczby spotkań, lecz Francuza nadal łączy się z transferami do Realu Madryt czy Juventusu. Mimo to „Stara Dama” powoli szuka innych alternatyw i nie ma zamiaru czekać na decyzję pomocnika „Czerwonych Diabłów”, dlatego skupia się na innym celu transferowym. Jest nim Sandro Tonali.

Juventus najwyraźniej zmienił swoje priorytety na nadchodzące okno transferowe. „Bianconeri” szukają opcji przede wszystkim do środka pola, gdzie ekipie Maurizio Sarriego brakuje jakości. Jednym z kandydatów jest Sandro Tonali. Pomocnik nazywany pieszczotliwie „nowym Andreą Pirlo” regularnie występuje w Serie A i jest jednym z najlepszych graczy Brescii.

Nic zatem dziwnego, że o utalentowanego nastolatka biją się czołowe kluby w Europie. Kilka miesięcy temu Massimo Cellino, właściciel klubu, stwierdził, że zrobi wszystko, aby zatrzymać tego zawodnika.

– Zainteresowane są nim wszystkie wielkie włoskie zespoły. Ponadto Atletico Madryt, PSG oraz Manchester City. Moim zdaniem jednak lepiej, jakby pozostał nadal w Brescii. Jego agent i rodzice opowiadali mi o wycenie w wysokości 50 milionów euro. Odpowiedziałem, że dla mnie wartość Sandro oscyluje w granicach 300 milionów euro.  Mam w życiu pewne marzenie. Jeśli Sandro zaakceptuje nową umowę, jestem gotowy zaproponować mu gigantyczny kontrakt, aby przedłużył tutaj swój pobyt. Decyzja zależy od niego.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Włoch w tak młodym wieku wykazuje wielką dojrzałość na boisku i  może pochwalić się idealnym przerzutem piłki wręcz na milimetry. Ponadto doskonale opanował umiejętność gry obiema nogami, co na tej pozycji jest kluczowe. W obiekcie zainteresowań Juventusu znajduje się także Houssem Aouar, który po kontuzji Memphisa Depaya wykazuje się świetną dyspozycją. 21-letni Francuz przyczynił się do zdobycia dziewięciu bramek i siedmiu asyst dla Lyonu we wszystkich rozgrywkach podczas obecnego sezonu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO