Bartosz Bereszyński czuje się dobrze, a Wojciech Szczęsny przejdzie badania!
16.03.2020

W sobotę Bartosz Bereszyński zakomunikował, iż w jego przypadku wynik testu na koronawirusa wyszedł pozytywy. Defensor Sampdorii przebywa na 14-dniowej kwarantannie i czuje się dobrze. Wojciech Szczęsny z kolei ma przejść we wtorek badania. Jest to efekt obecności koronawirusa w drużynie “Starej Damy”. Zakażony jest Daniele Rugani.

Sytuacją polskich zawodników we Włoszech zainteresował się oczywiście lekarz reprezentacji Polski. To własnie Jacek Jaroszewski na łamach “Łączy nas Piłka” przekazał informację na temat stanu zdrowia Bartosza Bereszyńskiego – Na szczęście teraz czuje się już dobrze, objawy mu przeszły, jest w dobrej formie. Ma jednak 14-dniową kwarantannę w domu z rodziną. Jego narzeczonej i dziecku nic nie dolega.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Już w zeszłym tygodniu koronawirusa wykryto u obrońcy Juventusu. Daniele Rugani od kilku dni przebywa na kwarantannie z powodu zakażenia. Kontakt z piłkarzem miała oczywiście pierwsza drużyna “Starej Damy”. Dlatego też, zawodnicy ekipy z Turynu w ostatnich dniach przebywali w domach. Jak zdradza lekarzy kadry, gracze Juventusu w najbliższym czasie otrzymają nieco więcej swobody. Oczywiście w przypadku, gdy u danego piłkarza test wyjdzie negatywny – We wtorek cała drużyna Juve przejdzie jednak badania. Jeśli ktoś będzie miał pozytywny wynik testu, będzie nosicielem, zostanie na kwarantannie. Zdrowi zawodnicy dostaną zaś większą swobodę zachowań.

Można przypuszczać, że nie są to ostatnie przypadki zakażenia koronawirusem wśród zawodników Serie A. We Włoszech sytuacja jest bardzo niepokojąca. Z dnia na dzień, liczba testów z wynikiem pozytywnym wzrasta, natomiast szpitale powoli nie radzą sobie z przyjmowaniem chorych.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO