Drugi przypadek koronawirusa w Juventusie. Matuidi kolejnym zakażonym

Daniele Rugani z Juventusu był pierwszym piłkarzem ligi włoskiej, u którego wykryto koronawirusa. We wtorek wykazano również zakażenie u jego kolegi z zespołu Blaise’a Matuidiego.

Informacja o zakażeniu Ruganiego wstrząsnęła piłkarskim światem. Piłkarz Juventusu był pierwszym piłkarzem, nie tylko w Serie A, ale w TOP5 europejskich lig, u którego wykryto COVID-19. – Czuję się dobrze i mam nadzieję, że mój przypadek okaże się użyteczny, aby uświadomić ludziom powagę sytuacji – wyznał 25-latek w rozmowie z “Juventus TV”.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Po wykryciu koronawirusa u Ruganiego, piłkarze Juventusu zostali poddani kwarantannie. Wtorkowe wyniki badań wykazały, że do zakażenia doszło również u innego piłkarza “Starej Damy”, Blaise’a Matuidiego.

Blaise Matuidi przeszedł badania i uzyskał dodatni wynik testu na obecność koronawirusa. Piłkarz przebywa w domowej izolacji od zeszłej środy. Będziemy monitorować sytuację. Jak dotąd Blaise nie wykazuje żadnych symptomów i czuje się dobrze. – poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

Francuz występuje w Juventusie od 2017 roku. W 119 meczach w barwach mistrza Włoch zdobył osiem goli.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO