CONMEBOL zawiesza dwa turnieje do 5 maja
19.03.2020

Południowoamerykańska federacja piłki nożnej wyznaczyła dokładny termin zawieszenia dwóch rozgrywek – Copa Libertadores oraz Copa Sudamericana. Oba te  turnieje mają wrócić najwcześniej szóstego maja.

Zmagania Copa Libertadores 2020 rozpoczęły się na początku marca. W związku z tym, udało się rozegrać zaledwie dwie kolejki tego turnieju. Już 12 marca federacja podjęła decyzję, by zawiesić rywalizację, pozwalając drużynom, które nie rozegrały swoich spotkań 2. kolejki, dokończyć serię gier.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Nieznana była data zawieszenia zmagań. CONMEBOL poinformowała, iż zarówna mecze Copa Libertadores, jak i potyczki Copa Sudamericana nie odbędą się do 5 maja. Nie jest to oczywiście sztywny termin. Patrząc na rozwój pandemii na świecie, zawieszenie pucharów może być dłuższe.

W poprzedniej edycji Copa Libertadores triumfowała ekipa Flamengo. W Copa Sudamericana z kolei zwyciężyli zawodnicy Independiente del Valle.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO