Angielska piłka nie wróci do 30 kwietnia. Sezon zostanie przedłużony!
19.03.2020

Dość długo władze Premier League czekały z decyzją na zawieszenie rozgrywek. Ostatecznie, 13 marca zmagania w najwyższej klasie zostały wstrzymane minimum do 3 kwietnia. Biorąc pod uwagę sytuację na świecie, nie zdziwi nikogo fakt, iż tę datę wydłużono.

Żadne profesjonalne rozgrywki piłkarskie w Anglii nie będą mieć miejsca do 30 kwietnia 2020 roku. Taki komunikat wydała w czwartek federacja tego kraju. Oznacza to, iż zawodnicy Premier League, Championship, niższych lig oraz piłkarki nie pojawią się przez ponad miesiąc na murawie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Regulamin FA jasno mówi, iż sezon w Anglii nie może skończyć się później, niż 1 czerwca. Specjalna rada doszła jednak do wniosku, że tę datę na sezon 2019/2020 trzeba wydłużyć. Nie podano jednak konkretnego terminu.

Angielska federacje będzie bacznie obserwować sytuację w kraju oraz na świecie. Wygląda na to, iż jak na razie, władze będą próbować dograć rozgrywki w późniejszym terminie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO