Nie tylko mówienie, ale też działanie. Jakub Błaszczykowski wsparł walkę z koronawirusem
20.03.2020

Podczas gdy o powadze sytuacji w związku z panującą epidemią koronawirusa dowiaduje się coraz więcej osób, przykład dają ci, których pod wieloma względami można nazwać autorytetami. Takich osób nie brakuje także w świecie sportu, również tego polskiego.

Do tego grona bez wątpienia należy choćby Jakub Błaszczykowski, który niejednokrotnie pokazywał, że jest dobrym człowiekiem i posiada wielkie serce. Teraz dowiedzieliśmy się o tym po raz kolejny. Zawodnik Wisły Kraków i reprezentacji Polski na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, pod którym zachęcił do zjednoczenia się w tej trudnej sytuacji, zachowywania się odpowiedzialnie, a także poinformował o własnym wsparciu, jakiego udzieli.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

– Przed nami wielkie wyzwanie! Musimy zmierzyć się z tym RAZEM. Tylko wspólnymi siłami możemy zmienić oblicze pandemii. To dla nas wielki test empatii i odpowiedzialności. Kochani, bardzo Was proszę nie bagatelizujcie problemu, zostańcie w domu i stosujcie się do zaleceń. Dbajcie o swoich bliskich i siebie.

– Szanowni Państwo, walka z pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na życie nas wszystkich. Przed nami jeden z najważniejszych sprawdzianów z empatii oraz odpowiedzialności. Jakbub Błaszczykowski wraz z Fundacją Ludzki Gest postanawiają przeznaczyć na walkę z pandemią koronawirusa kwotę w wysokości 400 000 złotych. #zostanwdomu Jesteśmy razem. Pomagamy.

View this post on Instagram

Przed nami wielkie wyzwanie! Musimy zmierzyć się z tym RAZEM. Tylko wspólnymi siłami możemy zmienić oblicze pandemii. To dla nas wielki test empatii i odpowiedzialności. Kochani, bardzo Was proszę nie bagatelizujcie problemu, zostańcie w domu i stosujcie się do zaleceń. Dbajcie o swoich bliskich i siebie. ? #zostanwdomu @fundacja_ludzki_gest #Repost @fundacja_ludzki_gest • • • • • • Szanowni Państwo, walka z pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na życie nas wszystkich. Przed nami jeden z najważniejszych sprawdzianów z empatii oraz odpowiedzialności. @kuba.blaszczykowski wraz z @fundacja_ludzki_gest postanawiają przeznaczyć na walkę z pandemią koronawirusa kwotę w wysokości 400 000 złotych. ❤️ #zostanwdomu Jesteśmy razem. Pomagamy Dbajcie o siebie o swoich bliskich. @kuba.blaszczykowski #kubablaszczykowski #kubablaszczykowski #jakubblaszczykowski #jakubbłaszczykowski #blaszczykowski #blaszczykowski #kuba #ludzkigest #fundacjaludzkigest #małgorzatadomagalik #małgorzatadomagalik #pomoc #wsparcie #help #coronavirus #koronawirus #koronawiruswpolsce #koronawiruspolska #covid_19 #covid19 #polska #poland #football #footballplayer #pilkanozna #piłkanożna #darowizna #zostańwdomu #zostanwdomu

A post shared by Kuba Błaszczykowski Official (@kuba.blaszczykowski) on

Podczas gdy większość osób ze świata sportu narzeka na sytuacje kontraktowe lub żongluje papierem toaletowym, Jakub Błaszczykowski postanowił pomóc realnie, namacalnie. Oczywiście nie musiał tego robić, a od innych nie można wymagać teraz, by uczynili to samo i zaczęli wpłacać po kilkaset tysięcy złotych. Gest zawodnika Wisły trzeba jednak docenić. Brawo.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO