Krychowiak z wyróżnieniem. Piąta nagroda dla Polaka w tym sezonie!
20.03.2020

Grzegorz Krychowiak rozgrywa najprawdopodobniej najlepszy sezon w swojej karierze. Polak nie tylko regularnie trafia do bramki, ale także jest liderem w całej drużynie Lokomotiwu. Spotyka się to naturalnie z kolejnymi wyróżnieniami. Dziś Polak został najlepszym graczem miesiąca moskiewskiej drużyny.

Dla Grzegorza to piąte takie wyróżnienie w tym sezonie. Na reprezentanta naszego kraju głos oddało 5605 osób, czyli 69,5%. W trzech meczach pomocnik strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Na drugim miejscu znalazł się Guilherme Alvim Marinato z liczbą 940 głosów, zaś na trzeciej lokacie uplasował się Stanisław Magkeev. W głosowaniu wzięło udział 8065 osób.

Od momentu kiedy piłkarz trafił za naszą wschodnią granicę, jedynym miesiącem kiedy nie otrzymał tej nagrody był październik. Jednak i na to można znaleźć pewne wytłumaczenie, ponieważ wówczas w dwóch spotkaniach pauzował za kartki.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dla „Krychy” to kolejny udany miesiąc. Przede wszystkim 30-latek zaprezentował się ze świetnej strony przeciwko FK Rostov. Jednak tydzień po tygodniu Krychowiak prezentuje dobrą formę i możemy jedynie żałować, że EURO 2020 zostało przesunięte na kolejny rok. Piłkarz Lokomotiwu w takiej dyspozycji byłby z pewnością ogromnym atutem naszej kadry.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO