To koniec Pogby w United? “Spójrzcie na Lukaku”
21.03.2020

Paul Pogba w tym sezonie z powodzeniem mógłby wystąpić w jednym z odcinków „ktokolwiek widział, ktokolwiek wie”. Francuz od Boxing Day nie pojawił się na boisku, a łącznie rozegrał zaledwie osiem spotkań. Czy to znak, że dni 27-latka na Old Trafford powoli dobiegają końca?

Po transferze Bruno Fernandesa brak Pogby został poniekąd zatuszowany. Obecnie rolę gwiazdy drużyny przejął Portugalczyk, który w ostatnich tygodniach prezentował fenomenalną dyspozycję. Czy wychowanek „Czerwonych Diabłów” potrafiłby się dostosować do nowego stylu gry swojego zespołu?

– Po raz kolejny dużo mówi się o Paulu Pogbie i jego przyszłości. Dawno nie grał, ludzie zadają mu ciągle pytania, kiedy i czy jeszcze zagra w koszulce United. Chcę, żeby został w United i grał u boku Fernandesa. Jeśli nie, to na jego usługi zawsze znajdzie się jakiś chętny. Niezależnie czy to Real czy Juventus. Do każdego zespołu będzie pasował. Chciałbym, aby Pogba jak najszybciej wyzdrowiał aby mógł robić to, co potrafi najlepiej – stwierdził Dimitar Berbatov.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Od ponad roku media ścigają się w doniesieniach, gdzie trafi Francuz. Opcje są oczywiście dwie. Juventus oraz Real Madryt z chęcią pozyskaliby tego zawodnika, tym bardziej że Manchester United na pewno zejdzie z wygórowanej ceny jaką żądał latem ubiegłego roku.

– Pogba wie, że zawsze czeka na niego nowa drużyna. Spójrzcie na Romelu Lukaku. Nie udało mu się w United, a teraz odrodził się w Interze. Jak to wytłumaczyć? To ludzka natura, czasami po prostu nie czujesz się komfortowo w jednym miejscu, ponieważ krytyka jest zbyt duża. Myślisz sobie:„ Nieważne, co robię, nikt tego nie docenia ”, wtedy odchodzisz i zdobywasz wiele bramek dla nowej drużyny – zakończył Bułgar.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO