Trening podczas kwarantanny? Piotr Zieliński wziął przykład z… Ronaldinho
21.03.2020

Pandemia koronawirusa to katastrofa dla życia publicznego, ale również świata sportu. Kluby piłkarskie w najbliższych miesiącach zmierzą się z dużymi problemami, a jeśli one, to także ich zawodnicy. 

Ograniczone pensje, które z pewnością zostaną rzeczywistością wielu graczy, to tylko jedna z niedogodności. Piłkarze w środku sezonu są zwykle u szczytu swojej dyspozycji, a rytm meczowy sprawia, że łatwiej im grać co tydzień, a nawet częściej.

Teraz, czekając na wznowienie rozgrywek, każdy z nich musi zadbać o siebie we własnym zakresie. Meczowe maratony w maju czy czerwcu będą dużym wyzwaniem, a “wystudzone” organizmy piłkarzy zostaną narażone na urazy. Jak więc trenować podczas kwarantanny?

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jeden ze sposobów zaprezentował Piotr Zieliński, zawodnik reprezentacji Polski i włoskiego SSC Napoli. 25-letni pomocnik, znany przede wszystkim ze świetnej techniki, do ćwiczeń postanowił wykorzystać pewien “rekwizyt”, dzięki któremu młodziutki Ronaldinho także ćwiczył swoją kontrolę nad piłką. Tak – mowa tu o psie…

Nieustanna presja, niepoddający się rywal, ciągły oddech na plechach i brak czasu na rozluźnienie – być może taki “przeciwnik” nieco odstaje od tych, do których Piotr Zieliński przyzwyczaił się w Serie A, ale nie da się ukryć, że w obecnych okolicznościach to i tak jedno z najlepszych wyzwań i rozwiązań.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO