Przykład idzie z góry. Lewandowscy także dołączyli do walki z koronawirusem
21.03.2020

Pandemia koronawirusa wywołała ogromne problemy dla służby zdrowia na całym świecie. Włochy są w dramatycznej sytuacji już od tygodni, a inne kraje starają się robić wszystko co w ich mocy, by nie dopuścić do podobnych wydarzeń. Mimo wszystko każda pomoc jest na wagę złota, a my widzimy coraz więcej pięknych gestów znanych osobistości.

Niedawno walkę z koronawirusem wsparł Jakub Błaszczykowski wraz ze swoją fundacją, który przekazał 400 tys. złotych. Z dnia na dzień takich informacji jest coraz więcej, a my mamy kolejną z “naszego” podwórka.

Tym razem swoją cegiełkę postanowili dorzucić Anna i Robert Lewandowscy, przeznaczając na walkę z pandemią oraz jej skutkami ogromną kwotę – tyle, ile niedawno SL Benfica, czyli okrągły milion euro.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

– Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca.

– Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni – przekazują państwo Lewandowscy.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO