Marouane Fellaini z pozytywnym testem na koronawirusa
22.03.2020

Spoglądając na statystyki dotyczące zakażeń, sytuacja w Europie obecnie wygląda znacznie gorzej, niż w Azji. Kraje ze Starego Kontynentu jak na razie nie mogą poradzić sobie z pandemią. Nie zaskoczy zatem nikogo informacja, iż powracający do Chin Marouane Fellaini, “przywiózł” koronawirusa. U pomocnika test okazał się pozytywny.

Do ekipy SD Luneng, Marouane Fellaini przybył na początku lutego 2019 roku, przenosząc się z Manchesteru United. Chińska ekipa zapłaciła za pomocnika około 7 milionów euro. Pierwszy sezon w barwach nowej drużyny, był dla Fellainiego dość udany. 32-latek zdobył 7 goli oraz zaliczył 4 asysty w 22 spotkaniach.

Sezon piłkarski w Chinach rozgrywany jest na innych zasadach, niż w większości europejskich lig. Liczy się bowiem cały rok kalendarzowy. Dlatego też, kampanię 2019 drużyna Marouane’a zakończyła na początku grudnia, a nowe rozgrywki planowo miały rozpocząć się początkiem kwietnia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Ze względu na koronawirusa, pierwsze kolejki zostały przełożone. Marouane Fellaini wrócił jednak do Chin, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. Przez najbliższe kilkanaście dni, 32-latek musi zostać w domu. U Belga wykryto bowiem koronawirusa.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Fellaini został zakażony koronawirusem podczas pobytu w Dubaju. Piłkarz czuje się dobrze.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO