Początek walki o Martineza. Pierwsza oferta Barcelony!
23.03.2020

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Barcelona ma zamiar w letnim okienku pozbyć się Antoine’a Griezmanna. Francuz nie wkomponował się odpowiednio do zespołu mistrza Hiszpanii, a media regularnie krytykują go za nijaką grę. Nic zatem dziwnego, że „Duma Katalonii” szuka następcy dla 28-latka. Czy zostanie nim Lautaro Martinez?

Argentyńczyka łączy się z przenosinami na Camp Nou już od zimowego okienka. Wówczas jego agent przyznał, że Barcelona wykazuje zainteresowany tym graczem, ale rywalizujący wówczas o mistrzostwo Włoch Inter nie chciał słyszeć o odejściu swojego napastnika. Teraz sytuacja uległa jednak zmianie i latem możemy być świadkami wielkiego transferu.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Zgodnie z informacjami włoskiego dziennikarza Nicolo Schiry, 22-latek znajduje się na pierwszym miejscu listy prezydenta klubu Josepa Marii Bartomeu. Inter odrzucił jednak pierwszą ofertę składającą się z 70 milionów euro wraz z dodatkiem Arturo Vidala oraz Nelsona Semedo. Na taką ofertę działacze włoskiego klubu nie mają zamiaru bowiem przystać.

W kontraktu Lautaro widnieje klauzula wykupu w wysokości 111 milionów euro. Inter w styczniu próbował porozumieć się z piłkarzem w sprawie usunięcia tego zapisu z kontraktu, ale póki co zawodnik nie wyraził na to swojej zgody. Z pewnością perspektywa gry z Messim jest dla Martineza wielką motywacją do tego transferu. Podobnie zresztą jak pieniądze, ponieważ „Duma Katalonii” jest w stanie zaoferować graczowi pensje na poziomie 10 milionów euro rocznie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO