Bryan Nouvier rozwiązał kontrakt z Rakowem

Gdy przychodził do Rakowa, można było oczekiwać od niego dość sporo. W poniedziałek Francuz rozwiązał kontrakt z częstochowskim klubem za porozumieniem stron. 

Bryan Nouvier trafił do Rakowa podczas letniego okna transferowego. Wcześniej przez cztery lata występował w Rumunii. Przez dłuższy czas był piłkarzem CFR Cluj, a w poprzednim sezonie klub wypożyczył go do Sepsi Sf. Gheorghe. Łącznie w rumuńskiej ekstraklasie wystąpił w 86 meczach, w których zdobył osiem bramek.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Patrząc na doświadczenie 24-letniego Francuza, można było się spodziewać, że okaże się wzmocnieniem Rakowa. Ostatecznie tak się stało. Nouvier wystąpił w 10 ligowych starciach i nie zanotował goli ani asyst.

Po raz ostatni w barwach Rakowa wystąpił 8 lutego. Wówczas zespół z Częstochowy przegrał w Poznaniu z Lechem 0:3. Francuz wszedł na ostatnie siedem minut spotkania.

Ostatecznie piłkarz i klub zdecydowały się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Bryan Nouvier w tej chwili pozostaje bez klubu.

Fot. YouTube/Raków Częstochowa

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO