Bilety na mecz Ruchu szybko się rozchodzą. Mimo zawieszenia ligi

Rozgrywki III ligi zostały zawieszone. Mimo to Ruch Chorzów umożliwił kibicom zakup biletów na mecz ze Ślęzą Wrocław. Tym samym każdy może wspomóc śląski klub cegiełką.

Na mecz ze Ślęzą Wrocław, który miał się odbyć w najbliższą sobotę, kibice Ruchu czekali z niecierpliwością. Pojedynek miał być bowiem pierwszym od listopada rozegranym w Chorzowie. Spotkania III ligi, podobnie jak wyższych klas rozgrywkowych zostały jednak zawieszone co najmniej do końca kwietnia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Klub postanowił jednak udostępnić kibicom możliwość zakupu wirtualnych biletów. W tej chwili nabyło je już kilkaset fanów “Niebieskich”.

Epidemia koronawirusa sprawia olbrzymie trudności w bieżącym funkcjonowaniu klubów sportowych, także Ruchu. Wasze wsparcie w tym momencie jest dla nas bardzo ważne. Dlatego też wystartowaliśmy z akcją sprzedaży cegiełek – wirtualnych biletów. W zamian otrzymacie maila z pamiątkową grafiką biletu. – można przeczytać na oficjalnej stronie klubu

W tej chwili Ruch Chorzów zajmuje trzecie miejsce w tabeli 3. grupy III ligi, mając 31 punktów na koncie. Liderem rozgrywek są rezerwy Śląska Wrocław, które zgromadziły sześć oczek więcej niż “Niebiescy”.

Fot. YouTube/TV Niebiescy

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO