Ważą się losy Odiona Ighalo w Manchesterze United!
24.03.2020

W bardzo dobrym stylu, Odion Ighalo rozpoczął swoją przygodę z Manchesterem United. Nigeryjski napastnik zdobył cztery bramki w ośmiu występach. Obecna sytuacja na świecie powoduje, iż 30-latek być może rozegrał w marcu ostatnie spotkanie dla “Czerwonych Diabłów”. Wszystko za sprawą kontraktu piłkarza.

Klub z Old Trafford w trakcie zimowego okna transferowego nie podejmował ryzyka w sprawie Ighalo. Dlatego też, Odion trafił do Manchesteru na zasadzie wypożyczenia. Według angielskich mediów, okres pobytu piłkarza w angielskiej ekipie kończy się 31 maja. Tym samym, piłkarz może już nie zagrać dla drużyny Solskjaera.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Plan władz Premier League jest taki, iż rozgrywki powinny wrócić 1 czerwca. Taki rozwój wydarzeń spowodowałby, że zarząd Manchesteru United zostałby zmuszony do podjęcia konkretnej decyzji w kontekście dalszej gry Ighalo w zespole. Jak informuje Daily Mail, “Czerwone Diabły” byłyby skłonne wykupić piłkarza z chińskiej ekipy Shanghai Shenhua.

Według wspomnianego źródła, definitywny transfer Nigeryjczyka kosztowałby klub z Old Trafford około 15 milionów funtów. Jako drugi napastnik drużyny podczas kampanii 2020/2021, Odion Ighalo wydaje się całkiem rozsądną opcją dla zespołu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO