Nie dojdzie do wymiany między Bayernem i City. Brak zgody jednego piłkarza!
26.03.2020

Do rozpoczęcia transferowego okienka mamy jeszcze kilka miesięcy, a z powodu obecnej sytuacji trudno jest przewidywać w jaką stronę pójdzie ten rynek. Mimo to największe kluby na świecie rozpoczęły już pierwsze rozmowy w tej sprawie. Mowa tutaj między innymi o Bayernie Monachium oraz Manchesterze City, którzy chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Chęć odejścia z Manchesteru City przez Leroya Sane jest niemalże tajemnicą poliszynela. Według doniesień niemieckiego dziennika „BILD”, Bayern chciał wykorzystać te sytuację i zaproponować „Obywatelom” Davida Alabe. Austriak także rozważa opuszczenie aktualnej drużyny i z chęcią rozpocząłby nową przygodę w innej ekipie.

Mimo to niemieccy dziennikarze twierdzą, że obrońca nie ma zamiaru przenosić się do Anglii. Piłkarz wraz ze swoim agentem preferują przenosiny do Hiszpanii, a w kręgu zainteresowanych drużyn wymienia się oczywiście dwie największe marki z La Liga, czyli Real Madryt oraz Barcelonę. Oba kluby powinny niebawem poszukiwać następców między innymi dla Marcelo oraz Jordiego Alby.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Czy brak wymiany wyklucza przenosiny Leroya Sane do Monachium? Najprawdopodobniej nie. Niemiec dalej jest chętny na zmianę barw klubowych i nie ma zamiaru spędzić kolejnego sezonu przy Etihad Stadium.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO