Barca nie odpuszcza w sprawie Lautaro. Proponuje pięciu graczy na wymianę
26.03.2020

W ubiegłym roku podczas letniego okienka żyliśmy doniesieniami związanymi z kolejnymi ofertami Barcelony za Neymara. Doskonale pamiętamy liczbę piłkarzy, jaką zaoferowała „Duma Katalonii”, aby dokonać wykupu Brazylijczyka. Paryżanie ostatecznie nie zgodzili się na taki ruch. To nie przeszkadza jednak mistrzowi Hiszpanii po raz kolejny spróbować takich metod. Tym razem w celu transferu Lautaro Martineza.

Kilka dni temu włoscy dziennikarze informowali, że Inter odrzucił pierwszą ofertę opiewająca na 70 milionów euro za Argentyńczyka. Barcelona dodatkowo zaoferowała Nelsona Semedo i Arturo Vidala, ale nawet dodatek dwóch graczy nie sprawił, że włoski zespół pozytywnie rozpatrzył tę ofertę.

Tym razem jednak według Corriere dello Sport, Barcelona będzie chciała zaoferować także – oprócz wspomnianej dwójki piłkarzy – Arthura Melo, Carlesa Alene oraz Jeana-Claira Todibo. Trzeba przyznać, że Inter będzie miał w czym wybierać.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Z pewnością największym zainteresowaniem Antonio Conte powinien cieszyć się Arturo Vidal, którego włoski szkoleniowiec prowadził już w Juventusie. Jednak czy taka wymiana pozwoli, aby Inter zgodził się na zbicie klauzuli wykupu? Obecnie zapis w kontrakcie pozwala chętnemu klubowi na transfer za 111 milionów euro. W dobie pewnego kryzysu jest to dość wygórowana kwota. Nic zatem dziwnego, że Barcelona próbuje wdrożyć takie niekonwencjonalne metody.

Sam piłkarz jest chętny na transfer i chciałby przenieść się na Camp Nou. Wiązałyby się z tym naturalnie podwyższone zarobki na poziomie 10 milionów euro rocznie.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO