Legendarny zawodnik Piasta Gliwice został zwolniony z pracy w klubie!
26.03.2020

Przebywał w drużynie jako zawodnik, następnie pracował w dziale sprzedaży klubu. Jarosław Kaszowski to legenda Piasta Gliwice. Razem z zespołem cieszył się z awansu do ekstraklasy. Po wielu latach pobytu w Piaście, 41-latek otrzymał wypowiedzenie w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. jak sam przyznał, zwolnieniem był bardzo zaskoczony.

Troska o legendy klubu jest bardzo potrzebna. W szczególności, jeżeli nie ma się zbyt wielu wyjątkowych piłkarzy. W Piaście Gliwice, Jarosław Kaszowski spędził wiele sezonów. Razem z drużyną świętował najistotniejsze awanse, w tym promocję do gry w ekstraklasie. Po zakończeniu kariery, piłkarz wrócił do Gliwic, zatrudniając się w dziale sprzedaży.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W klubie pracował przez siedem lat. Przygoda z Piastem ma swój kres pod koniec marca 2020 roku. Jak wyznał Jarosław Kaszowski w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”, nie spodziewał się zwolnienia – Jestem zaskoczony. Z Piastem byłem związany przez ponad dwie dekady, przeszedłem tutaj różne rzeczy i wydawało mi się, że będę w Gliwicach także przez kolejne lata. Prezes Paweł Żelem nie wręczył mi wypowiedzenia osobiście, wręczyła mi je kadrowa. Ostatnio regularnie byłem w klubie, bo nie pracowałem zdalnie – mówi nam legenda gliwickiego klubu. – Od razu dostałem wypowiedzenie, nie było nawet rozmowy o zejściu z kosztów, czy jakiś innych możliwościach. Nie chcę już więcej mówić, muszę ochłonąć.

Paweł Żelem z pewnością będzie musiał zmierzyć się z poważną krytyką. Nawet w dobie kryzysu, zwolnienie osoby, która poświęciła wiele lat drużynie, jest po prostu niedopuszczalne.

Fot. YouTube/PiastGliwiceTV

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO