Neuer odejdzie z Bayernu? Jeden faworyt do zakupu Niemca
27.03.2020

Manuel Neuer od 2011 roku regularnie zajmuje miejsce pierwszego bramkarza Bayernu Monachium. Niemiec oprócz przerw spowodowanymi kontuzjami gra niemalże w każdym meczu i przez blisko 9 lat zyskał miano lidera drużyny. Mimo to coraz częściej media wspominają o odejściu Niemca tuż po zakończeniu obecnego sezonu.

Zgodnie z doniesieniami niemieckiego dziennika „BILD”, golkiper nie kwapi się do przedłużenia aktualnej umowy z „Bawarczykami”, która wygasa w 2021 roku. 33-latek oczekuje bowiem dłuższej umowy aniżeli obecnie oferują mistrzowie Bundesligi.

Taką sytuację może wykorzystać Chelsea, która miewa poważne problemy na tej pozycji. Kepa, czyli najdroższy bramkarz na świecie, miewa kłopoty z ustabilizowaniem formy. Z tego powodu Frank Lampard postanowił na kilka spotkań posadzić go na ławce, dzięki czemu szanse otrzymał Willy Caballero.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Angielskie media informowały, że szkoleniowiec „The Blues” ma zamiar jednak ściągnąć bramkarza wyższej klasy, stąd także zainteresowanie między innymi Onaną z Ajaksu Amsterdam. Wracając do Neuera, to nadal nie wiadomo, czy Bayern za wszelką cenę zechce zatrzymać swojego zawodnika. Przypomnijmy, że niemiecki klub zakontraktował już Alexandra Nuebela z Schalke i to on w najbliższych latach może pełnić rolę „jedynki” w zespole.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO