Kalidou Koulibaly w końcu doczeka się wielkiego transferu?
28.03.2020

Niewielu defensorów na świecie było w ostatnim czasie tak często przymierzanych do wielkiego transferu, jak Kalidou Koulibaly. Senegalskiego defensora łączono z przeprowadzkami m.in. do Chelsea czy Manchesteru United. 28-latek na ten moment bacznie obserwowany jest przez przedstawicieli PSG. Według ostatnich doniesień mediów, piłkarz może liczyć w Paryżu na wielkie zarobki.

Spoglądając na sytuację zawodnika, letnie okno wydaje się ostatnią szansą na wielki transfer. W czerwcu Koulibaly skończy 29 lat. Dodatkowo, Senegalczyk nie jest już tak często chwalony przez ekspertów z Serie A. Porównując grę Kalidou z sezonu 2017/2018 czy rozgrywek 2018/2019 z obecną kampanią, postawa piłkarza pozostawia wiele do życzenia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Zniżka formy nie przeszkadza jednak przedstawicielom PSG. Jak informuje włoski dziennikarz Nicolo Schira, mistrz Francji jest w stanie zaoferować zawodnikowi kontrakt, który będzie obowiązywać do 2025 roku. Wraz z podpisem umowy, Koulibaly może liczyć na zarobki rzędu 10 milionów euro za rok plus bonusy.

Od jakiegoś czasu media z Półwyspu Apenińskiego sugerują, iż Kalidou Koulibaly chętnie zmieniłby drużynę, by spróbować czegoś nowego. 28-latek trafił do Napoli w 2014 roku z Genk. Razem z drużyną, piłkarz świętował Superpuchar Włoch.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO