Kolejne problemy Lechii? Niepewna przyszłość Haraslina
29.03.2020

Lechia Gdańsk od wielu miesięcy ma problemy z płynnością finansową klubu. Cierpią na tym przede wszystkim piłkarze, którzy często nie otrzymują pensji na czas. Między innymi z tego powodu kontrakt z klubem rozwiązał Rafał Wolski oraz Sławomir Peszko. Problemy zespołu z Pomorza mogą się nasilić po decyzji Sassuolo.

W styczniu na zasadzie wypożyczenia do Włoch trafił Lukas Haraslin. Piłkarz przeniósł się na półwysep Apeniński za około 2,5 milionów euro. W umowie nie zapisano prawa pierwokupu, ponieważ klub miał obowiązek wykupić gracza po sezonie.  Jak się jednak okazuje, z tym ruchem mogą być pewne problemy. Poinformował o tym były zawodnik Lechii, Jakub Wawrzyniak, w programie LigaPL na „Kanale Sportowym”.

– Lechia Gdańsk ma problemy z wypłacalnością. Przed sobą mieli derbowy mecz, a to zawsze potężne pieniądze do klasy klubowej. Słyszymy także, że Sassuolo zrezygnuje z transferu Lukasa Haraslina. Podejrzewam, że prezes planował te pieniądze w budżecie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Czy zatem istnieje taka możliwość, że Sassuolo nie zapłaci wspomnianych pieniędzy? Jeszcze miesiąc temu mogliśmy wykluczać, że pensje piłkarzy zostaną zredukowane, a tymczasem wszystko na to wskazuje, że na taki ruch zdecydują się nawet działacze Barcelony. Nic zatem dziwnego, że w Gdańsku nerwowo obgryzają paznokcie, ponieważ strata takiego zastrzyku gotówki może być bardzo bolesna.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO