Rustu Recber zakażony koronawirusem. Jego stan jest poważny

Kolejny przypadek koronawirusa w tureckim futbolu. Po tym, jak COVID-19 wykryto u trenera Fatiha Terima, stwierdzono go również u Rustu Recbera.

46-latek jest legendą tureckiej piłki. W tamtejszej reprezentacji wystąpił w 120 meczach, dzięki czemu jest jej rekordzistą. Podczas Mistrzostw Świata 2002, gdy Turcja zdobyła brązowy medal, bramkarz wystąpił we wszystkich spotkaniach. Zagrał również w meczu ćwierćfinałowym Euro 2008.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Największą część kariery spędził w Fenerbahce, gdzie wystąpił w ponad trzystu spotkaniach. Grał także w Barcelonie i Antalyasporze, a przez ostatnie pięć lat kariery był piłkarzem Besitasu. W latach 2013-2014 pracował w sztabie reprezentacji Turcji jako koordynator.

Tureckie media poinformowały, że u Rustu Recbera wykryto koronawirusa. Były bramkarz jest w poważnym stanie i obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii.

To kolejny przypadek koronawirusa w tureckim futbolu. Wcześniej wykryto go u Fatiha Terima, uważanego za najlepszego trenera w historii tamtejszej piłki.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO