Nowy kontrakt Zielińskiego z Napoli to już formalność?

Koniec spekulacji na temat przyszłości Piotra Zielińskiego? Jak informuje “La Gazzetta dello Sport”, piłkarz już uzgodnił warunki nowej umowy z Napoli.

Piotr Zieliński jest piłkarzem Napoli od 2016 roku. Wówczas klub zapłacił za niego Udinese prawie 16 milionów euro. Od tamtej pory 25-latek wystąpił w 178 meczach, w których zdobył 22 bramki i zaliczył 14 asyst.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na przestrzeni tych lat pojawiało się wiele spekulacji na temat przyszłości reprezentanta Polski. Najczęściej był łączony z Liverpoolem, a w 2018 roku dziennikarz Raffaele Auriemma przekazał, że piłkarzem interesuje się także Bayern.

Obecna umowa Piotra Zielińskiego wygasa końcem przyszłego sezonu. W związku z tym, ciągu ostatnich miesięcy wiele razy słyszeliśmy doniesienia o możliwości przedłużenia kontraktu przez niego. Według informacji “LGDS”, piłkarz Napoli niebawem podpisze nową umowę z klubem, ważną do czerwca 2025 roku. Ponadto, zarobki piłkarza wzrosną z 2,8 mln do 3,5 mln euro.

Jak informują włoskie media, wszystkie szczegóły kontraktu są już ustalone. Napoli wstrzymuje się jednak z oficjalnym komunikatem ze względu na pandemię koronawirusa, która bardzo mocno odbiła się na sytuacji gospodarczej Włoch.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO