Bernard Gonzalez, lekarz Stade Reims popełnił samobójstwo. Był zakażony koronawirusem
06.04.2020

Bardzo przykre informacje dotarły do nas z Francji. Bernard Gonzalez, który przez wiele lat był pracownikiem zespołu Stade Reims popełnił samobójstwo po tym, jak dowiedział się, że jest zakażony koronawirusem. Klubowy lekarz miał 60 lat.

Choć z pozoru Bernard Gonzalez pełnił funkcję, która nie sugeruje, by kojarzył go cały francuski futbol, to 60-latek znany był praktycznie każdemu w Ligue 1. Gonzalez pracował bowiem w zespole ponad dwadzieścia lat (dokładnie 23). W niedzielę pojawiła się informacja o śmierci lekarza.

Bernard popełnił samobójstwo, a całą swoją historię opisał w liście – informują francuskie media. Gonzalez był zakażony koronawirusem. Pozytywny wynik testu posunął lekarza do tragicznej decyzji.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Cała francuska piłka opłakuje Gonzaleza. Na Twitterowym koncie ekipa Stade Reims pożegnała swojego pracownika. Wiele zespołów z Ligue 1 złożyło kondolencje. To samo zrobił Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski przez pewien czas grał w Stade Reims, więc poznał klubowego lekarza – Jestem bardzo zasmucony informacją. Składam kondolencje dla jego rodziny oraz bliskich. Był wspaniałą osobą, którą bardzo doceniałem. Zawsze uśmiechnięty, hojny i troskliwy. Spoczywaj w pokoju – zakończył Krychowiak.

Fot. YouTube/Le foot en debrief