Everton Soares w końcu doczeka się transferu? W grze dwa kluby!

08.04.2020

Wielu brazylijskich piłkarzy wzbudza zainteresowanie europejskich ekip. Atrakcyjność danego zawodnika z pewnością zwiększa gra w reprezentacji. Everton Soares jest takim graczem. Nic dziwnego, że sytuację 24-latka bacznie obserwuje kilka klubów. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że piłkarz Gremio w trakcie najbliższego okna transferowego w końcu doczeka się przeprowadzki do Europy.

Od 2013 roku, Everton Soares związany jest z obecną drużyną, czyli ekipą Gremio. Sezon 2019 w wykonaniu ofensywnego zawodnika był bardzo udany. Występujący najczęściej na lewym skrzydle piłkarz zdobył 11 goli oraz zaliczył 5 asyst w 30 ligowych potyczkach. Dodatkowo, 24-latek strzelił cztery bramki w dwunastu występach Copa Libertadores.

Od momentu debiutu w dorosłej reprezentacji Brazylii, Everton jest bacznie obserwowany przez europejskie zespoły. Jak na razie, piłkarz nie doczekał się transferu. Według ostatnich doniesień Globo Esporte, w końcu może się to zmienić. Cały czas zawodnika chce w swoich szeregach drużyna z Premier League, a dokładniej… Everton. O ekipie „The Toffees” wypowiedział się już jakiś czas temu sam piłkarz, który oznajmił, iż gra w takim klubie byłaby wielką szansą.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

O podpis Brazylijczyka zespół z Goodison Park być może będzie musiał rywalizować z Borussią Dortmund. BVB rozgląda się na rynku za ewentualnym następcą Jadona Sancho. Everton Soares jest jednym z rozważanych zawodników.