Bundesliga bez kibiców do 31 sierpnia
15.04.2020

Bundesliga jest coraz bliżej powrotu na murawę. Niemiecka federacja chciałaby wznowić rozgrywki już 9 maja. Niewykluczone, że ten plan zakończy się powodzeniem. Oczywiście mecze rozgrywane będą bez udziału kibiców. Sympatyków na trybunach zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w nowym sezonie.

Niemcy całkiem dobrze radzą sobie z pandemią wywołaną koronawirusem. Co prawda liczba osób z pozytywnymi testami w kraju jest spora, jednakże służby medyczne kontrolują ogniska zakażeń.

Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Bundesliga będzie pierwszą z pięciu czołowych lig, która wznowi zmagania. Ostatnie doniesienia sugerują, iż piłkarze mogą wrócić na murawę już 9 maja. Wszystko oczywiście zależeć będzie od sytuacji w kraju.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na spotkania z udziałem publiczności w najbliższych miesiącach nie ma co liczyć. Angela Merkel podczas specjalnego wystąpienia oznajmiła bowiem, iż do 31 sierpnia zakazane są wszelkie imprezy masowe. Tym samym, kibice mogą wrócić na trybuny dopiero w nowym sezonie, którego start wstępnie ustalony jest na drugą część sierpnia.