Hertha Berlin może liczyć na duże wsparcie finansowe właściciela!
16.04.2020

W trakcie przenosin Krzysztofa Piątka do Herthy Berlin, media niejednokrotnie opisywały ambitne plany współwłaściciela klubu, Larsa Windhorsta. Niemiec chce w krótkim czasie zbudować potęgę w stolicy kraju. Bardzo ważny krok zespół może wykonać w czasie kryzysu. Według ostatnich doniesień, drużyna nie zmierzy się z żadnymi problemami finansowymi. Co więcej, może liczyć na duże wsparcie.

Podczas zimowego okna transferowego, Hertha dokonała trzech ciekawych wzmocnień. Jak wiadomo, ekipę zasilił Krzysztof Piątek. Klub z Berlina zagwarantował sobie także przenosiny Lucasa Tousarta po sezonie 2019/2020. Do stolicy Niemiec trafił również Matheus Cunha, który wcześniej występował w RB Lipsk.

Nowi zawodnicy nie wpłynęli jednak na wyniki drużyny. Z drużyną w dość niespodziewanych okolicznościach postanowił pożegnać się Juergen Klinsmann. Po kilku miesiącach poszukiwań, zarząd Herthy podjął decyzję, by Bruno Labbadia prowadził zespół.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Mimo kryzysu, nowy szkoleniowiec najprawdopodobniej będzie mógł liczyć na kilka wzmocnień w trakcie letniego okna. Rzecznik Windhorsta oznajmił bowiem, iż inwestor nie zamierza zmieniać swojego stopnia zaangażowania w klub. Tym samym, do drużyny w drugiej części roku ma wpłynąć 150 milionów euro. Biorąc pod uwagę problemy finansowe innych ekip z Bundesligi, rozgrywki 2020/2021 mogą być dla Herthy całkiem udane.