Luksemburski obrońca może trafić do Śląska Wrocław?

Tim Hall pierwszym wzmocnieniem Śląska w nowym sezonie? Jak podają luksemburskie media, piłkarz prowadzi rozmowy z wrocławskim klubem.

23-letni środkowy obrońca sierpnia jest piłkarzem Karpat Lwów, gdzie trafił z rodzimego Progresu Niederkorn. Został zauważony dzięki dobrym występom w europejskich pucharach – w zremisowanym u siebie meczu z Rangers był jedną z wyróżniających się postaci.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Tim Hall w zespole Karpat występował regularnie. Do tej pory zanotował 19 występów, w których raz trafił do siatki. Jego zespół spisywał się jednak zdecydowanie poniżej oczekiwań. Lwowska drużyna zajmuje w tej chwili ostatnie miejsce w lidze i ma na koncie tylko dwa zwycięstwa. Ponadto klub zmaga się z problemami finansowymi.

Luksemburczyk znalazł się na celowniku Śląska Wrocław i Slovana Bratysława. Jak informuje “Le Quotidien”, piłkarz mógł trafić na Dolny Śląsk jeszcze zimą. Rozmowy jednak przerwano, gdyż Hall w tym sezonie już zagrał w barwach dwóch zespołów.

Sam piłkarz wyraża zainteresowanie transferem do Polski. Hall wyznał, że jest w trakcie rozmów ze Śląskiem, choć ma stole również inne oferty.

Fot. Karpaty Lwów