Borussia zrobi wszystko, aby zatrzymać Sancho. Zaskakująca oferta dla Anglika
19.04.2020

Temat Jadona Sancho jest od kilku miesięcy na pierwszych stronach gazet. Anglikowi przepowiada się wielki powrót do Anglii, ale Borussia ma zamiar stanąć na głowie, aby tylko piłkarz pozostał na kolejny sezon przy Signal Iduna Park.

Nic zatem dziwnego, że z Niemczech dochodzą do nas sygnały w sprawie nowej umowy dla skrzydłowego. Ekipa z Bundesligi chce zaoferować Jadonowi Sancho podwyżkę, dzięki której stałby się jednym z najlepiej opłacanych graczy klubu.

Forma Sancho w ciągu ostatnich dwóch lat sprawiła, że zainteresowały się nim wiele ekip w Anglii i Hiszpanii. Borussia Dortmund ma zamiar utrzymać swojego gwiazdora w klubie przynajmniej przez kolejny sezon i stąd ta propozycja podwyżki. Zgodnie z doniesieniami niemieckiego dziennika „BILD”, oferta wynosi 10 milionów euro za sezon. Najwięcej w zespole inkasuje obecnie Marco Reus, konkretnie o dwa miliony euro więcej.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Sancho ma jeszcze dwa lata na swojej umowie z BVB, ale Manchester United oraz Chelsea monitorują jego sytuację. Szefowie Borussii mają nadzieję, że ich wysoka cena wywoławcza zniechęci potencjalnych kupców ze względu na niepewność finansową wywołaną przez pandemię koronawirusa. Przypomnijmy, że mowa tutaj o 130 milionach euro.