Łukasz Teodorczyk trafi do Turcji?
19.04.2020

Choć zdecydowana większość lig na świecie zawiesiła rozgrywki, to kluby nie mogą porzucić pracy w kontekście ewentualnych wzmocnień w trakcie letniego okna. Według informacji tureckich mediów, Łukasz Teodorczyk znalazł się na radarze ekipy Goetzepe. Przyszłość Polaka w Udinese stoi pod dużym znakiem zapytania.

Były gracz Anderlechtu odgrywa marginalną rolę we włoskiej drużynie. Teodorczyk zagrał w siedmiu ligowych meczach, spędzając na murawie zaledwie 39 minut. W tym czasie, napastnikowi udało się zanotować jedną asystę.

Już w trakcie zimowego okna wydawało się, że Łukasz zmieni zespół. Do żadnej transakcji jednak nie doszło, więc Teodorczyk pozostał we Włoszech, a jego sytuacja przed zawieszeniem rozgrywek nie uległa zmianie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że Polak w końcu opuści Udinese. Jak informuje tureckie źródło “Fanatik”, możliwość sprowadzenia snajpera sonduje zespół Goetzepe. Klub ten plasuje się obecnie na ósmym miejscu w Super Lig.