Napoli wyceniło Arkadiusza Milika. Nowy rekord polskiego futbolu?

Jak informuje “CalcioNapoli24”, zarząd Napoli ustalił kwotę oczekiwaną za Arkadiusza Milika. 25-latek może zostać najdroższym polskim piłkarzem w historii.

Potencjalny transfer Arkadiusza Milika to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich dni. Według niektórych doniesień Napoli wciąż próbuje nakłonić piłkarza do przedłużenia umowy, która wygasa za rok. Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze latem reprezentant Polski zmieni otoczenie.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dotychczas najwięcej mówiło się o tym, że Arkadiusz Milik może trafić do Juventusu. Pojawiły się jednak sprzeczne doniesienia, sugerujące że piłkarz będzie chciał spróbować sił w innej lidze. 25-latek był więc łączony także z klubami Premier League (Chelsea, Tottenham, Everton), LaLiga (Atletico Madryt) i Bundesligi (Schalke).

Według informacji Manuela Guardasole z “CalcioNapoli24”, Napoli może oczekiwać za reprezentanta Polski 50 milionów euro. Tym samym Milik stałby się najdroższym polskim piłkarzem w historii. W tej chwili ten rekord należy do Krzysztofa Piątka, który rok temu zamienił Genoę na Milan za 35 milionów euro.