Sąd przedłużył areszt Marzeny S. do 30 czerwca!
22.04.2020

We wtorek krakowski sąd podjął decyzję o przedłużeniu aresztu dla Marzeny S. do 30 czerwca tego roku. Była prezes Wisły Kraków podejrzana jest o działalność w zorganizowanej grupie przestępczej czy wyrządzenie szkody w mieniu klubu. 

Marzena S. do aresztu trafiła w październiku 2019 roku. O sprawie “Białej Gwiazdy” polskie media wręcz huczały. Zarząd Wisły Kraków dopuścił się wielu nielegalnych zachowań, za które najprawdopodobniej wkrótce odpowiedzą poszczególne osoby.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Była prezes klubu, Marzena S., podejrzana jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wyrządzenie szkody w mieniu klubu, która wynosi ponad 7,3 miliona złotych, a także narażenie spółki na spowodowanie szkód w wysokości nawet 2,5 miliona złotych.

We wtorek sąd przedłużył areszt kobiety do 30 czerwca. Taką samą decyzję usłyszał także Robert S., byly wiceprezes zarządu klubu. Zatrzymany jest także Daniel D., który usłyszał zarzut udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz handlu narkotykami.