Polak w FC Barcelonie? To możliwe!
24.04.2020

Widok polskiego zawodnika w koszulce FC Barcelony z pewnością byłby wyjątkowy. Czy to możliwe? Jak się okazuje, tak. Według ostatnich doniesień Piotra Koźmińskiego z “Super Expressu”, zespół z Camp Nou jest zainteresowany piłkarzem Wisły Kraków. O kim dokładnie mowa? To Aleksander Buksa, snajper “Białej Gwiazdy”.

Oczywiście na wstępie trzeba nieco pohamować entuzjazm. Buksa nie jest przymierzany do pierwszego składu “Dumy Katalonii”. Mówimy bowiem o 17-letnim napastniku, który mimo młodego wieku, wystąpił już w siedemnastu meczach PKO BP Ekstraklasy w tym sezonie. Buksie udało się nawet zdobyć trzy bramki.

Jak informuje Piotr Koźmiński, polski napastnik wzbudził spore zainteresowanie Barcelony, która ma konkretny plan w sprawie zawodnika Wisły Kraków. Aleksander Buksa zapewne trafiłby do młodzieżowej lub drugiej drużyny, a przy odpowiednim rozwoju, dostałby z pewnością swoją szansę.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Na temat całej sytuacji wypowiedział się dla “Super Expressu” menadżer Buksy, Marcin Kubacki – Zainteresowanie Buksą jest bardzo duże. Coś w tym temacie jest na rzeczy, ale na tym etapie wolałbym nie rozwijać tematu.

Wisła Kraków ma nieco związane ręce, gdyż kontrakt napastnika z zespołem obowiązuje tylko do stycznia 2021 roku.