Gikiewicz z sensacyjną ofertą? Polak może opuścić Bundesligę
24.04.2020

Rafał Gikiewicz wciąż nie odnowił swojego kontraktu z Unionem Berlin. Polak czeka na rozwój sytuacji i w tym czasie spogląda na inne propozycje. W ostatnich dniach zainteresowanie 32-latkiem wykazuje między innymi Besiktas.

Taką informacje podała jedna z tureckich dziennikarek, Burcu Eken. Zgodnie z jej doniesieniami „Giki” otrzymał ofertę zasilenia zespołu na zasadzie wolnego transferu tuż po zakończeniu sezonu. Póki co brakuje jednak jakichkolwiek konkretów.

Gikiewicz zapewnia, że chciałby pozostać w Bundeslidze, ale jakiś czas temu odrzucił ofertę Herthy Berlin. Union póki co czeka na rozwój sytuacji, po tym jak propozycja nowego kontraktu została przez niego odrzucona. Wówczas „BILD” donosił o kwocie 4 milionów euro za sezon.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Czy zatem odejście do Turcji wydaje się całkiem realne? Przypomnijmy, że Besiktas poszukuje bramkarza głównie z powodu odejścia Lorisa Kariusa. Niemiec pierwotnie miał zostać wykupiony za 10 milionów euro z Liverpoolu, ale zespół ze Stambułu boryka się z problemami finansowymi. Besiktas także od kilku miesięcy nie płaci swoim piłkarzom i „bohater” finału z 2018 roku postanowił zgłosić sprawę do FIFA, co zakończy się rozwiązaniem umowy.

Gikiewicz powinien się zatem poważnie zastanowić, czy rzeczywiście chce przenosić się do takiego miejsca.

500PLN
brak kodu
Brak kodu