Nowy kontrakt Ewy Pajor. Polka może pobić światowy rekord

Ewa Pajor przedłużyła kontrakt z Wolfsburgiem do 2023 roku. Dzięki nowej umowie stała się najwyżej wycenianą piłkarką na świecie.

Reprezentantka Polski występuje w Wolfsburgu od 2015 roku. Do niemieckiego giganta trafiła po latach pełnych sukcesów w Medyku Konin. Początkowo podpisała 2-letnią umowę z klubem, jednak dzięki dobrym występom, klub robił wszystko, żeby zatrzymać ją na dłużej.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Do tej pory Ewa Pajor wystąpiła w drużynie “Wilków” 100 razy i zdobyła 65 goli. Z Wolfsburgiem trzykrotnie zdobyła mistrzostwo Niemiec i cztery razy sięgnęła po krajowy puchar. W ubiegłym sezonie Polka została królową strzelczyń Bundesligi z 24. bramkami na koncie.

Ostatnio po raz kolejny Ewa Pajor została doceniona przez niemiecki klub. Piłkarka podpisała nowy kontrakt z “Wilkami”, który będzie obowiązywać do 2023 roku. Jak informuje “Gazeta Wyborcza”, teraz kwota jaką musiałby zapłacić za nią inny klub wynosi milion euro. To byłby absolutny rekord piłki nożnej kobiet.

Fot. YouTube/TVP Sport