Górnik Zabrze przydłużył umowy z dwoma piłkarzami

Kolejny klub ekstraklasy postanowił przedłużyć umowy z piłkarzami przed startem rozgrywek. Górnik Zabrze podpisał nowe kontrakty z Adamem Ryczkowskim i Dariuszem Pawłowskim.

Polskie kluby w ostatnich dniach zabrały się za przedłużanie umów, które wygasają z końcem sezonu. W poniedziałek Piast Gliwice podpisał nowe kontrakty z Tomaszem Mokwą i Patrykiem Sokołowskim. Z kolei zarząd Pogoni Szczecin podjął decyzje o zatrzymaniu na dłużej Davida Steca i Huberta Matyni.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Podobne kroki podjął również Górnik Zabrze. Klub zatrzymał na dłużej u siebie Adama Ryczkowskiego i Dariusza Pawłowskiego, którzy są zawodnikami szerokiej kadry. Obaj piłkarze podpisali umowy do końca przyszłego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Adam Ryczkowski jest związany z Górnikiem od dwóch lat, jednak przez ostatni rok z gry wyłączyły go kontuzje. Dariusz Pawłowski jest wychowankiem zabrzan i w obecnym sezonie częściej występował w rezerwach niż w pierwszym zespole.

Fot. YouTube