Korona Kielce rozwiązała kontrakty z dwoma zawodnikami!
30.04.2020

Ekipy z ekstraklasy powoli przygotowują się do wznowienia rozgrywek. Już pod koniec maja zawodnicy mogą wrócić na murawę w ramach ligowego meczu. W związku z tym, zespoły ściągają zawodników do swoich ośrodków treningowych. Na wezwanie klubu nie zareagowali Ivan Marquez i Rodrigo Zalazar. Kontrakty obu piłkarzy zostały rozwiązane.

Plan rządu zakłada, że pierwsze spotkania po przerwie mogą się odbyć w dniach 29-31 maja. Sztaby szkoleniowe muszą zatem przygotować swoich graczy do wznowienia zmagań po dłuższej przerwie.

Korona Kielce wystosowała pisma do zawodników, by ci zjawili się w siedzibach klubu. Ivan Marquez oraz Rodrigo Zalazar zignorowali wezwanie, dlatego klub podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktów z winy piłkarzy.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Ivan Marquez do Korony trafił w 2018 roku. Podczas przerwanego sezonu, Hiszpan zagrał w 24 ligowych meczach. Rodrigo Zalazar z kolei był wypożyczony do kieleckiej ekipy z Eintrachtu Frankfurt. W kampanii 2019/2020 wystąpił w 8 spotkaniach PKO BP Ekstraklasy.