Kogo wybierze Juventus? “Milik lepiej pasowałby do Cristiano”
02.05.2020

Rozmowy Napoli z Arkadiuszem Milikiem w sprawie nowej umowy utknęły w martwym punkcie. Polak wciąż nie dogadał się ze swoim pracodawcą i coraz więcej na to wskazuje, że latem opuści Neapol. Największe zainteresowanie wykazuje oczywiście Juventus.

Maurizio Sarri doskonale pamięta naszego reprezentanta z czasów wspólnej pracy na San Paolo. Między innymi z tego powodu Włoch chciałby zakontraktować tego piłkarza, po tym jak nie jest pewne, czy Gonzalo Higuain rozegra jeszcze jakiekolwiek spotkanie dla Juventusu.

W ostatnich tygodniach pojawiło się sporo plotek na temat Milika i Juve, a ostatnie doniesienia „Tuttosport” wskazują, że Milik obok Mauro Icardiego jest jedynym faworytem do zastąpienia Argentyńczyka. Włoski dziennik zaznacza, że obecny gracz Napoli lepiej pasowałby do Cristiano Ronaldo podczas wspólnej gry na ataku.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Drugim powodem byłyby pieniądze, które w obecnej sytuacji są bardzo ważne dla „Starej Damy”. Z powodu zaledwie rocznej umowy klub Milika zażądałby za niego maksymalnie 30-40 milionów euro, podczas gdy wykup Icardiego to koszty rzędu 60-70 milionów. Nie licząc już oczywiście pensji obu graczy.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO