Alexis Sanchez zostanie w Serie A?
03.05.2020

Kryzys finansowy wywołany koronawirusem powoduje wiele problemów wśród europejskich zespołów. Sporo drużyn zrezygnuje z pozyskania poszczególnych zawodników. W związku z tym, trudniej będzie klubom pożegnać się z piłkarzami, których losy w ekipie wydają się przesądzone. Takim graczem w Manchesterze United jest Alexis Sanchez. Transfer Chilijczyka rozważa jednak Roma. 

Już w trakcie letniego okna transferowego w 2019 roku przedstawiciele “Czerwonych Diabłów” nie mogli znaleźć chętnych na pozyskanie Alexisa Sancheza. 31-latek po przenosinach z Arsenalu do Manchesteru United rozczarowywał swoją grą. Wystarczy powiedzieć, że Chilijczyk zdobył zaledwie 5 bramek w 45 występach, jako piłkarz ekipy z Old Trafford.

Na zasadzie wypożyczenia Sancheza sprowadził Inter. Alexis zawodzi także w Mediolanie, dlatego zespół prowadzony przez Antonio Conte nie zamierza starać się o definitywny transfer zawodnika. Ofensywny gracz strzelił tylko 1 gola w 15 meczach.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Niewykluczone, że Sanchez dostanie jeszcze jedną szansę, by udowodnić swoją wartość w Serie A. Według informacji “La Gazzetta dello Sport”, Roma może sprowadzić piłkarza na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu w 2021 roku. Biorąc pod uwagę, iż Manchester United nie widzi Chilijczyka w swoim składzie, a chętnych na pozyskanie 31-latka będzie z pewnością niewielu, to “Czerwone Diabły” mogą zgodzić się na taki układ.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO