Znamy daty wznowienia Ligi Mistrzów. Kiedy odbędzie się finał?
06.05.2020

Krajowe ligi powoli wchodzą w fazę „odmrażania” rozgrywek. Swój plan przygotowuje oczywiście także UEFA, która ma wstępny kalendarz rozgrywek. Kiedy zatem możemy spodziewać się finału rozgrywek?

Europejska federacja musi oczywiście dostosować się do krajowych lig. Prezes Aleksander Ceferin stwierdził jakiś czas temu, że priorytetem są rozgrywki w danych krajach, a dopiero później dokończenie europejskich pucharów.

Dziś poznaliśmy wstępny kalendarz rozgrywek. Zgodnie z informacjami „The Times”, zaległe mecze rozpoczną się 8 i 9 sierpnia. Dokładnie trzy dni później kluby czekają już ćwierćfinały, które potrwają do 15 sierpnia. Półfinały zaplanowano na 18-22, natomiast finał w Stambule, tak jak informowały wcześniej media, 29 sierpnia.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Z pewnością taki scenariusz zakłada, że większość lig zakończy swoje spotkania do końca lipca, tak aby najlepsze kluby mogły ze spokojem wziąć udział w europejskich pucharach. Możemy się spodziewać, że podobnie będzie wyglądał kalendarz w Lidze Europy.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO