Super Lig wróci w połowie czerwca!
06.05.2020

Piłkarskie federacje w całej Europie przygotowują się do wznowienia rozgrywek. Zawodnicy powoli zaczynają trenować w grupach, by wykazać pełną gotowość do rywalizacji. Już w połowie czerwca do gry mają wrócić piłkarze z tureckiej Super Lig. Prezes związku przekazał w środę istotną wiadomość.

W porównaniu z innymi ligami, Super Lig nieco później zawiesiła rozgrywki. Ostatni mecz w ramach najwyższej klasy w Turcji mogliśmy obserwować 17 marca. Było to spotkanie Goztepe z Rizesporem, które odbyło się bez udziału publiczności.

Od tego momentu, nie rozegrano starcia w Super Lig. Na mecze w tej lidze sympatycy najprawdopodobniej będą musieli poczekać do 12 czerwca. Nihat Ozdemir, prezes Tureckiej Federacji Piłki Nożnej poinformował o planach związanych z futbolem – Naszym celem jest zakończenie sezonu przy wsparciu wszystkich instytucji naszego państwa.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Mamy nadzieję, że pod koniec lipca ukończymy rozgrywki. Zwieńczeniem kampanii będzie rola gospodarza finału Ligi Mistrzów, który zaplanowany jest na sierpień – zakończył Nihat Ozdemir.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO