Bundesliga otrzymała zielone światło od rządu. Można wznowić rozgrywki!
06.05.2020

Na tę informację czekało wielu sympatyków futbolu. Bundesliga otrzymała zielone światło w kontekście wznowienia rozgrywek. Niemiecki rząd wyraził zgodę, by zawodnicy wrócili na murawę w połowie maja. Dokładny termin pierwszego spotkania po przerwie może pojawić się już w czwartek.

Sporo zamieszania wzbudziła sprawa związana z Salomonem Kalou. Piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej prowadził w mediach społecznościowych relację na żywo, na której piłkarze łamali podstawowe zasady bezpieczeństwa, wprowadzone przez niemiecką federację piłkarską.

Nieodpowiedzialne zachowanie gracza Herthy Berlin nie pokrzyżowało planów Bundesligi. Rząd dał w środę zielone światło w kontekście powrotu zmagań w najwyższej klasie rozgrywkowej, a także w 2. Bundeslidze.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie rozegrany zostanie pierwszy mecz po przerwie. Tę decyzję podejmą władze ligi najprawdopodobniej na specjalnym zgromadzeniu w czwartek. W grę wchodzą przede wszystkim dwa terminy – 15 maja lub 22 maja.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO