Oficjalnie: Radosław Sobolewski na dłużej w Wiśle Płock

Wisła Płock przedłużyła umowę z Radosławem Sobolewskim. Trener “Nafciarzy” podpisał kontrakt do końca przyszłego sezonu.

Radosław Sobolewski został szkoleniowcem Wisły Płock 4 sierpnia. Gdy obejmował drużynę “Nafciarzy”, zajmowała miejsce w strefie spadkowej. Po czterech pierwszych meczach i porażce 0:5 z Zagłębiem Lubin, w zespole nastąpił jednak przełom.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Od 18 września do 27 października płocczanie wygrali wszystkie spotkania. Łącznie zwycięska seria podopiecznych Radosława Sobolewskiego trwała siedem spotkań. O sile zespołu przekonała się chociażby Legia Warszawa, która przegrała z Wisłą na wyjeździe.

Od początku 2020 roku “Nafciarze” mieli trudny czas. Wygrali zaledwie jedno z sześciu ligowych spotkań, pokonując 2:1 Arkę Gdynia. Obecnie zespół zajmuje 10. miejsce w PKO Ekstraklasie i traci punkt do grupy mistrzowskiej.

Radosław Sobolewski dzięki wielu dobrym rezultatom, cieszy się zaufaniem władz klubu. Dowodem na to jest jego nowa umowa. Włodarze Wisły Płock postanowili przedłużyć kontrakt z trenerem do końca przyszłego sezonu.

Fot. YouTube