Denis Zakaria nie zagra do końca sezonu?!
07.05.2020

Kluby Bundesligi są na ostatniej prostej, by wznowić rozgrywki. Już 16 maja rozegrany zostanie pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Bez Denisa  Zakarii musi radzić sobie Borussia Moenchengladbach. Kontuzja kolana Szwajcara spowodowała, iż piłkarz najprawdopodobniej nie zagra już do końca sezonu.

Zakaria do Bundesligi trafił w 2017 roku z BSC Young Boys. 23-latek od razu został kluczowym zawodnikiem zespołu, rozgrywając 30 spotkań w ligowych rozgrywkach. Pozycja Denisa w klubie jest niezmienna. Szkoleniowiec Borussii Moenchengladbach cały czas wystawia pomocnik w pierwszym składzie.

Tuż po wznowieniu rozgrywek, niemiecka drużyna będzie musiała radzić sobie bez Szwajcara. Zakaria przeszedł bowiem artroskopię kolana. Tym samym, 23-latek nie może zameldować się na boisku przez 4 do 6 tygodni.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Istnieje prawdopodobieństwo, że Zakaria w sezonie 2019/2020 już nie zagra. To duży cios dla klubu z Moenchengladbach. Borussia plasuje się bowiem na czwartym miejscu w lidze ze sporymi szansami na udział w Lidze Mistrzów podczas kolejnej kampanii.

Fot. YouTube/Athlete’s Stance